Wciąż słyszysz o Funduszach Europejskich? Masz znajomych, którzy dzięki nim rozwinęli firmę, dostali pracę lub odbyli szkolenie? Dowiedz się jak zacząć korzystać z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, gdzie szukać dofinansowania, jakie warunki musisz spełnić, żeby dostać dofinansowanie i jak je zdobyć.

Z Funduszy Europejskich, w tym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 można korzystać na dwa sposoby: przygotowując własne projekty lub uczestnicząc w projektach realizowanych przez innych. To drugie rozwiązanie dotyczy przede wszystkim możliwości podniesienia swoich kwalifikacji, uzyskania pomocy w radzeniu sobie na rynku pracy lub otrzymania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Informacje o wszystkich możliwościach wsparcia, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm znajdziesz w Wyszukiwarce Dotacji. O możliwości dofinansowania lub udziału w projekcie możesz również bezpłatnie zapytać w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.
Na początek zapoznaj się z krótkim przewodnikiem, jak starać się dofinansowanie. Znajdziesz w nim wskazówki, które pomogą Ci zacząć korzystać z Funduszy Europejskich.
Po przeczytaniu kilku słów wstępu w przewodniku, jak starac się o dofinansowanie, kolejnym etapem będzie zapoznanie się z działem O programie, w którym znajdziesz wszystkie informacje dot. Programu Regionalnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.